P³omieñ Natury

Forum gildii World of Warcraft - P³omien Natury

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 21-12-10 22:00:50

Tiorburn

Mistrz na emeryturze

Zarejestrowany: 05-11-10
Posty: 57
Punktów :   

Regulamin Gildii

Gildia jest dobrem ka¿dego jego Cz³onka i ka¿dy jego Cz³onek jest zobowi±zany do dbania o niego. Ka¿dy Cz³onek Gildii jest równy wobec praw i obowi±zków zawartych w poni¿szych punktach.

1. Ka¿dy ma prawo do dobrej zabawy.

2. Ka¿dy gracz ma obowi±zek bezwzglêdnie dbaæ o przyjazn± i mi³± atmosferê w gildii oraz s³u¿yæ pomoc± innym graczom, je¶li zajdzie taka potrzeba.
Zakazuje siê wszelkich k³ótni i dzia³añ na szkodê cz³onków gildii, jak równie¿ ca³ej Andeerii.
Ubli¿anie, czy wywo³ywanie sporów z Guild Master, b±d¼ osob± pe³ni±c± wa¿ne funkcje (np. moderatorzy) bêdzie bezwzglêdnie karane.
Od wyznaczania kar jest GM i jego zastêpca (przynajmniej na razie).
Uwagi odno¶nie kar proszê zg³aszaæ Mistrzowi (Tiorburn), b±d¼ Zastêpcy Mistrza (Cynka).
W gildii ma panowaæ dobra atmosfera, wiêc jakiekolwiek obra¼liwe docinki czy epitety bêd± karane (chyba, ¿e w ramach ¿artów) bez wzglêdu na pozycjê (stopieñ i funkcjê) gracza.
Wszelkie kary bêd± przed przyznaniem konsultowane przez GM i jego zastêpcê.

* Jakiekolwiek dyskusje na temat otrzymanej kary na guild chacie, czy w innym ogólnodostêpnym miejscu, bêd± karane z ca³± surowo¶ci±.
Wszelkie w±tpliwo¶ci odno¶nie Radnego zg³o¶ do Mistrza b±d¼ jego Zastêpcy, wzglêdnie zainteresowanemu poprzez PM lub mail.

3. Ka¿dy mieszkaniec ma obowi±zek rejestracji na Forum w przeci±gu jednego tygodnia oraz brania czynnego (w miarê swoich mo¿liwo¶ci) udzia³u w ¿yciu spo³eczno¶ci.

* Ka¿dy cz³onek gildii ma obowi±zek udzielaæ siê na forum. W razie braku czasu czy innych czynników,
nale¿y to zg³osiæ do Mistrza lub jego Zastêpcy.
Kar± za brak aktywno¶ci jest degradacja rangi gildyjnej.

** Notatki o tre¶ci "jestem za", "gratulujê", ... bêd± usuwane, a ich autor karany.
Aktywno¶æ na forum oznacza wprowadzanie jakich¶ warto¶ci do tematów, a nie klepanie notek.

*** Zakazuje siê Nadmiernego i nieuzasadnionego u¿ywania wyrazów powszechnie uwa¿anych za wulgarne. Jednak¿e w wypowiedziach nie skierowanych do nikogo, opisuj±cych stan emocjonalny wypowiadaj±cego siê, b±d¼ maj±cych nadaæ wypowiedzi szczególny charakter, dozwolone jest u¿ycie s³ów zast±pionych "*" w ca³o¶ci b±d¼ czê¶ciowo. Jednak u¿ycie tych zastêpstw, b±d¼ u¿ycie ca³ego wulgaryzmu w stosunku do konkretnej osoby, b±d¼ opisuj±cej tê osobê bêdzie karane.

4. W interesie w³adz forum le¿y dbanie o poziom wypowiedzi, tote¿ karane bêd±:
- bezmy¶lny/g³upi spam
- tzw. "pokemoñstwo",
które to diametralnie upodlaj± intelektualny poziom wypowiedzi na forum.

5. Ka¿dy gracz ma prawo do wspó³pracy i przedsiêwziêæ handlowych z innymi cz³onkami gildii.

6. Ka¿dy gracz ma prawo do uzyskania lepszego uzbrojenia, eliksirów oraz minera³ów z banku gildii.

7. W razie braku pomocy od cz³onków gildii gracz ma prawo odmówiæ pomocy innym graczom do czasu zmiany sytuacji.

8. Ka¿dy mieszkaniec ma prawo do odpoczynku (wakacje, wyjazd, przerwa w grze). Wszelkie nieobecno¶ci
nale¿y zg³osiæ na forum. Nieobecno¶ci nie zg³oszone bêd± karane degradacj± rangi.

9. Ka¿dy mieszkaniec ma prawo do wyra¿ania swoich opinii, pochwa³ a tak¿e niezadowolenia w odpowiednich
tematach na forum b±d¼ bezpo¶rednio do Mistrza lub Zastêpcy.

14. Ka¿dy mieszkaniec ma prawo do awansu i otrzymania rangi gildyjnej.



Proszê wszystkich aktywnych na forum o zaakceptowanie regulaminu, oraz ewentualnie podanie propozycji nowych punków, b±d¼ usuniêcia istniej±cych.

Offline

 

#2 21-12-10 22:05:06

 Cynka

Administrator

Zarejestrowany: 12-11-10
Posty: 23
Punktów :   

Re: Regulamin Gildii

Regulamin mi odpowiada  
W razie jakby co¶ mi przysz³o do g³owy co mo¿na by dodaæ do niego, to napiszê

Offline

 

#3 21-12-10 22:08:20

Tiorburn

Mistrz na emeryturze

Zarejestrowany: 05-11-10
Posty: 57
Punktów :   

Re: Regulamin Gildii

¦wietnie.

Mo¿ecie pisaæ w tym temacie do niedzieli, potem w razie jakich¶ uwag mo¿ecie ostatecznie napisaæ do mnie pw,

Offline

 

#4 22-12-10 16:23:15

Razile

Administrator

Zarejestrowany: 14-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Regulamin Gildii

"jestem za" xd      a tak na serio- Regulamin przeczytany, zrozumiany i zgadzam siê na jego warunki


http://i1013.photobucket.com/albums/af254/Why_IAskWhy/TTM.png

Offline

 

#5 22-12-10 17:12:38

Maczo

Cz³onek Gildii

Zarejestrowany: 20-11-10
Posty: 34
Punktów :   

Re: Regulamin Gildii

Razile napisa³:

"jestem za" xd      a tak na serio- Regulamin przeczytany, zrozumiany i zgadzam siê na jego warunki

Ja te¿

Offline

 

#6 26-12-10 18:14:52

Tiorburn

Mistrz na emeryturze

Zarejestrowany: 05-11-10
Posty: 57
Punktów :   

Re: Regulamin Gildii

zamykam, od nowego roku wprowadzimy nowy regulamin, niech ludzie maj± czas by siê z nim zapoznaæ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galactikfootballgame.pun.pl www.pathologicsquad.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.biomaterial.pun.pl www.1ig10.pun.pl