Płomień Natury

Forum gildii World of Warcraft - Płomien Natury

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Gry
  •  » W co jeszcze lubie grac?

#1 14-12-10 20:31:55

Atherian

Członek Gildii

Zarejestrowany: 01-12-10
Posty: 10
Punktów :   

W co jeszcze lubie grac?

Ano troche tego sie znajdzie.  Wgatunkach dosc frywolnie przebieram ale glownie trzymam sie gier fabularnych(czyt. RPG), ale rowniez lubie gry akcji(szczegolnie tpp), do FPS ograniczam sie raczej do tytulow z fabula krecaca sie wokol II Wojny Swiatowej. trzymajac sie tematu gier akcji na 1 miejscu stawiam gry w ktorych mogie kierowac poczynaniami superbohaterow (najlepiej elity Marvela) ale i inni mniej znani badz znani tylko z konkretnej gry sa mile widziani. Seria GTA tez mi odpowiada. Strategie tez lubie ale to jak juz mam naprawde sporo czasu( a jak wiadomo z wiekeim czasu coraz mniej), wiec ograniczam sie do kilku tytolow znanych raczej wszystkim miedzy innymi: Red Alert 2, Warcraft 2 i 3  oraz Age of Empires 2( chociaz tytul z age w tytule, mam na mysli Age of Mythology, byl i jest bardzo ciekawa produkcja). Gry logiczne- raczej zatrzymalem sie na etapie bejeweled i ancient jewels bo inne raczej nie przyciagnely mnie na zbyt dlugo, no moze tetris Siecowiki- pole minowe, w sieci coraz wiecej darmowych gier a ja z takowych gralem tylkow  Metin 2 . Przez jakis czas mi sie podobalo do poki nie dorwalem WoW'a i teraz siedze w nim po uszy. Probowalem jeszcze Lineage ale jakos mi nie podejszlo i w sumie na tym sie zakonczyla moja kariera MMO(raczej trwa bo nadal gram w WOW). Libie tez bijatyki ale internetu braknie na tytuly zeby wymieniac A tez lubie emulacje i wszelkiego rodzaju gry z automatow i innych konsol nie sa mi obce. Dobra koniec gadania bo nie uzywam polskich znakow bo mi sie troche spieszy Pozdro!

PS: jesli chcecie pograc w jakas fajna gierke a nie macie pomyslu dajcie znac, cos dla Was znajde

Offline

 

#2 15-12-10 00:26:55

Tiorburn

Mistrz na emeryturze

Zarejestrowany: 05-11-10
Posty: 57
Punktów :   

Re: W co jeszcze lubie grac?

ja od małego grałem w strategie, turówki jak i RTS. Dużo grałem Age of Empires II, Heroes I, potem Heroes IV. W między czasie grałem z kumplem w cs 1.5 na boty, bo żaden z nas nie miał neta. Po jakimś czasie odkryłem Heroesa III i Warcrafta III. Jeśli dobrze pamiętam moim pierwszym zetknięciem z RPGami był Baldur's Gate II i Morrowind. Potem z powrotem pochłonęły mnie strategie, więc grałem w Empire Earth II. Jakiś czas później poznałem Gothica, rok później Gothica II, w któreś święta wróciłem do świata turówek dostając grę Disciples II. I potem przewinęła się masa tytułów, których nie pamiętam. Dopiero po świętach 2007 miałem upgrade kompa więc mogłem zagrać w nieco lepsze gry. Komp chodził po mistrzowsku, więc rozdziewiczyłem go Wiedźminem. Jeszcze przed tym wróciłem do csa. Wyjechałem do Angli i tam już miałem łatwiejszy dostęp do gier. Zacząłem z Mass Effectem, który na początku mi się słabo podobał, ale jak wróciłem do niego później to przeszedłem dwa razy z rzędu. Musiałem czekać na drugą część. Więc przez chwilę pykałem w Crysisa, Medal of Honory. Call of Duty. Słowem strzelanki. Potem dostałem Star Wars The Force Unleashed, cholernie mnie wciągnęło. No i kupiłem sobie parę gierek na steamie, csa (bo non-steam wymiękał), day of defeat, morrowind (po płytki chyba już nigdy nie odzyskam). Empire Total War (zapomniałem wspomnieć że gram w to odkąd wyszedł Medieval: Total War), Call of Duty 4, Heroes 5, Portal. W końcu wyszedł upragniony Mass Effect 2, który okazał się jeszcze lepszy od jedynki. No i już w nic ciekawszego nie grałem. Ostatnio miałem sporo szczęścia w szukaniu gier i znalazłem takie perełki jak Age of Empires, Age of empires 2 (z dodatkami) w jakimś supermarkecie. Empire Earth 2. No i ostatnio Assassin's Creed 2, którego jeszcze nie zacząłem bo przechodzę jedynkę jeszcze.

Też miałem swój czas Metina i uważałem to za dobrą gierkę, mimo że prymitywną i prostą.

W GTA też kiedyś cisnąć lubiłem, wpierw w GTA 2 z kolegą, potem GTA u wujka, GTA Vice City jeszcze gdzie indziej, w końcu na swoim kompie miałem GTA 3 i San Andreas.

To chyba wszystko co ważniejsze ;D

Offline

 

#3 15-12-10 18:16:27

Atherian

Członek Gildii

Zarejestrowany: 01-12-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: W co jeszcze lubie grac?

Cala historia pecetowego gierczenia w jednym poscie, hehe. Ale jak bym mial wspomniec czasy atari commodore i innych pegazusow to by mi dnia i nocy braklo ,

Offline

 

#4 15-12-10 18:37:06

Tiorburn

Mistrz na emeryturze

Zarejestrowany: 05-11-10
Posty: 57
Punktów :   

Re: W co jeszcze lubie grac?

nie cała wyróżniłem tylko kilka ważniejszych tytułów , a i na pegazusie się kiedyś grało, chyba jedyna konsola na której mi się przyjemnie grało (te wszystkie exboxy czy inne pe es 3 to gówno IMO)

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » W co jeszcze lubie grac?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.friziots.pun.pl www.gmas.pun.pl www.rozrywka-dla-nastolatek.pun.pl www.yaoi-world.pun.pl www.finans2010.pun.pl